تاریخ انتشار : 22 تیر 1398 - 12:18

۱۷نفر قاری وحافظ قران هرمزگان به مرحله کشوری راه یافتند

۱۷نفر قاری وحافظ قران هرمزگان به مرحله کشوری راه یافتند
رقابت استانی قاریان وحافظان قرآن هرمزگان پس از سه روز جمعه شب پایان یافت و۱۷نفر به عنوان برگزیده به مرحله سراسری چهل ودومین دوره رقابت های قرآن کریم راه یافتند.

به گزارش صدای میناب ، رقابت استانی قاریان وحافظان قرآن هرمزگان پس از سه روز جمعه شب پایان یافت و۱۷نفر به عنوان برگزیده به مرحله سراسری چهل ودومین دوره رقابت های قرآن کریم راه یافتند.

از هر رشته نفرهای اول و تنها در رشته حفظ کل و قرآئت ۲ نفر (نفرهای اول و دوم) به مرحله کشوری رقابت‌های قرآن کریم راه یافتند.

یک هزار و ۵۰۰ نفر قاری و حافظ هرمزگانی در چهل و دومین دوره از مسابقه قرآن کریم شرکت کرده بودند که ۲۶۸ نفر از آنها با راه یابی به مرحله استانی برای حضور در مرحله کشوری رقابت کردند.

از این تعداد شرکت کننده، ۱۴۱ نفر مرد و ۱۲۷ نفر زن بودند که در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جز و ۱۰ جز، ترتیل خوانی، قرائت، اذان در این رقابت ها شرکت کردند.

رقابت‌های مرحله استانی قرآن کریم از ۱۹ تا ۲۱ تیر در دانشگاه فرهنگیان بندرعباس برگزار شد.

بخش خواهران / ‏حفظ کل

اعظم محمدی از پارسیان (گاوبندی) رتبه اول

ریحانه آب در جوئی از بندرلنگه رتبه دوم

لیلا افضلیان از بندرعباس رتبه سوم

حفظ ۲۰ جز

سعیده ماهرو از بندرعباس رتبه اول

خاطره لک زائیان از بندرعباس رتبه دوم

آسیه جاور از میناب رتبه سوم

حفظ ۱۰ جز

شرمین خان محمدی از قشم رتبه اول

کبرا درویشی از پارسیان (گاوبندی) رتبه دوم

زینب آسن از بندرعباس رتبه سوم

حفظ پنج جز

عایشه رحیمی از بندرلنگه رتبه اول

زهرا حسنعلی از قشم رتبه دوم

صدیقه کیای از بندرعباس رتبه سوم

قرآئت

صغرا سادات هاشمی از بندرعباس رتبه اول

بخوانید :  شناسایی ۵ بیمار مبتلا به سویه اُمیکرون در هرمزگان

عزیزه رحیمی از پارسیان (گاوبندی) رتبه دوم

زهرا نقی زاده از بندرعباس رتبه سوم

ترتیل

صدیقه پردل از بندرعباس رتبه اول

زینب عطایی پور از رودان رتبه دوم

مریم زارعی از میناب رتبه سوم

دعاخوانی

محدثه سعیدی از بندرعباس رتبه اول

خدیجه رضا زاده از حاجی آباد رتبه دوم

زینب رستم پور از رودان رتبه سوم

بخش برادران / ‏حفظ کل

آرین تاج الدینی از پارسیان (گاوبندی) رتبه اول

اسماعیل دامن خشک از بندرعباس رتبه دوم

داوود شهابی از بندرعباس رتبه سوم

حفظ ۲۰ جز

علی محبی پور از بندرلنگه رتبه اول

شاهین رحیمی از بندرخمیر رتبه دوم

نعمت الله افراشته از بستک رتبه سوم

حفظ ۱۰ جز

عبدالله نژادمحمد از بندر خمیر رتبه اول

یونس بزمه از بندرلنگه رتبه دوم

سعد مخلوقی از بندرخمیر رتبه سوم

حفظ پنج جز

الیاس بزمه از بندرلنگه رتبه اول

سید عبدالحمید ساربانی از بندرلنگه رتبه دوم

صلاح الدین درا از بندر خمیر رتبه سوم

قرآئت

یوسف جعفر زاده از بندرعباس رتبه اول

محمد دهش از بندرعباس رتبه دوم

مرتضی خدا بخشی پور از بندرعباس رتبه سوم

ترتیل عبدالرحمن نیک خواه از بندرعباس رتبه اول

مصطفی یوسفی از بندرلنگه رتبه دوم

اسماعیل ملاحی از بستک رتبه سوم

دعاخوانی

ذبیح الله صیفوری از حاجی آباد رتبه اول

مرتضی صفی زاده از بندرعباس رتبه دوم

حمید عزیزی از میناب رتبه سوم

اذان

امین صفیان بلداجی از بندرعباس رتبه اول

مهدی جلایر از بندرعباس رتبه دوم

محمد فرقانی از روان رتبه سوم

لینک کوتاه : https://sedayeminab.ir/?p=549
  • کد خبر : 549
  • نویسنده : صدای میناب
  • منبع خبر : ایرنا
  • 713 بازدید
  • بدون دیدگاه

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.